אוצר Treasure

#developingyoureye

תליון מגן דוד מעוצב Designed Magen David pendant

אין אוצר גדול יותר מאשר ילדייך ונכדייך. כשאת עושה חשבון נפש ומסכמת את השגייך בחייך, המסקנה היחידה שאת מגיעה אליה לגבי ההשג הכי גדול שלך היא צאצאייך וצאצאיהם. לא ממון, לא חפצים, אלא בשר מבשרך.

There's no greater treasure than one's children and grandchildren. When one does self-examination and sums his/her life achievements, the only conclusion one can draw about their biggest achievement is one's offspring. Not money, not objects, but one's own flesh and blood.

 

#developingyoureye תליון מגן דוד מעוצב Designed Magen David pendant

תליון מגן דוד מעוצב Designed Magen David pendant

יחד עם זאת, ישנם כמה חפצים שאת אוספת במהלך חייך, אליהם את נקשרת ואפשר לומר שאת אפילו אוהבת. אם זה תליון יפהפה, טבעת מיוחדת או עט פארקר מעוצב בשיא היופי והפשטות. אומרים שהיופי בעיני המתבונן ואין להתווכח על טעם ועל ריח, כך שלכל אחת מאיתנו טעמה האישי והגדרתה היא למה זה אוצר מבחינתה.

Nonetheless, there are some things one collects during one's life, to which one gets attached, and even grows to love; weather it is a beautiful pendant, a special ring, or a Parker pen beautifully designed with its simplicity. There's a saying that the beauty is in the eye of the beholder, and there's no point to argue about one's taste; therefore, each of us have our personal taste, and our personal definition to what is a treasure from our point view.

#developingyoureye טבעת מעוצבת Designed ring

טבעת מעוצבת (בידי האמן המוכשר סמי זלכה) Designed ring (by the talented Israeli artist Sami Zilca)

תמיד היה לי כבוד רב לידיה המוכשרות של האמנית המעצבת והמבצעת. כמה כשרון צריך כדי להגות, לעצב ולממש רעיון לשכיית חמדה – אם זה חפץ קטן, גדול או בנין מדהים ביופיו, כמו אלה של פראנק לויד רייט שהאהוב עלי הוא הבית על האשד. מדהים הכשרון האנושי!

I had always a lot of respect to the talented artist who designs and implements with her qualified hands. How much talent one needs to plan, design and formulate an idea into a precious object – weather it is a small thing, big, or a breath taking building, like those of Frank Lloyd Wright, which my favoured is Fallingwater. Human's talent is amazing!

#developingyoureye עט פארקר Parker pen

עט פארקר Parker pen

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: