גשם ראשון First Rain

עורב על חוט חשמל A crow on a wire

עורב על חוט חשמל אחרי הגשם A crow on a wire after the rain

הטפטוף של לפני שבוע לא השאיר חותם כלשהו. כמה טיפות אינן משמעותיות כשמחכים לגשם האמיתי. האמת, לא אני, כי אני לא אוהבת חורף, אבל מה לעשות שהמים משמים נחוצים המה? את פשוט סובלת בשתיקה כמו פולניה מצויה.

Last week's dribble didn't leave any mark. A few drops are not significant when waiting for the real rain. To be honest, I not me, since I don't like winter, but what can you do when the water from the sky is necessary? You just suffer in silence.

חורף: רצף שירים ותוכניות בהופ! ילדות ישראלית

כל הלילה התאפקו השמים וחיכו לשעת כושר. מה יכול להיות הכי קולע בול אם לא שבע ושלושים בבוקר, שעה שהתלמידים שמים פעמיהם לבתי הספר ותינוקות מובלים בידי הוריהם אל הגנים והפעוטונים? למה לא להמטיר על ראש כולם את היורה? ואני כבר לא שואלת למה להעירני בשעה כזו ולהריץ אותי לסגור את התריסים כדי שהגשם לא יחדור לדירה.

The sky restrained itself all night long and waited for the opportunity. What can be more correct if not seven and a half I the morning, the exact time when pupils head towards school and toddlers are led by their parents to their kindergartens? Why not shower on everybody the first rain? Not to mention why waking me at such an hour and make me rush to shut the shatters against the strong rain so it won't get into the apartment.

אחד התריסים, תריס גלילה ישן, נתקע וסרב להפתח שוב. אני אוהבת להשאיר חלק מהתריס פתוח כדי שיכנס אור ושהדירה לא תהיה חשוכה. איך יהיה לי היום הזה אחרי שזה נפתח עם גשם זלעפות ותריס תקוע?

One of the shutters, very old roller shutter, got stuck and refused to open again. I like to keep a part of the shutter open for the light to come in, so the apartment won't be dark. How would this day be after it started with a torrential rain and a stuck shatter?

Rain and Native American Flutes – Relaxing Music

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d בלוגרים אהבו את זה: