הילארי וטראמפ  Hilary & Trump

לא טרחתי להשאר ערה כדי לשמוע את הטחינות האינסופיות של תלי המלים הריקות והמטופשות אותן ליהגו להגנים מקצועיים. התעוררתי לתוך הסוף, שְׂמֵחָה על שלא מנעתי מעצמי שינה. העולם היה כמרקחה, אך אני לא הופתעתי יותר מדי אחרי שמרים בנימיני הבטיחה לנו לפני מספר שבועות שהוא ינצח, לפי איך שראתה במפותיה. נראה שאלה היו מדויקות. הכותרת שעלתה לי בראש לשמע הידיעה על נצחונו של הברווז היתה: "אמריקה, מה עשית???"

I didn't bother to stay awake and hear the endless crunching of empty stupid piles of words that professional prattling prattled. I woke up into the end, happy that I didn't deprived myself of sleeping. The world was in turmoil, but I wasn't surprised after hearing a few weeks ago our astrologer promising that he will win according her maps. It seems they were accurate. The title I had in mind after hearing that the duck won, was: "America, what have you done???"

Make it look like an accident 007

אינני אמריקאית, אך כישראלית איני יכולה אלא לקוות ש-007 יעשה שזה יראה כתאונה… ובנימה רצינית יותר, אוכל רק לאחל לאמריקאים ולשאר העולם הרבה מזל עם הנשיא המגוחך הזה.

Well, I'm not an American, but as an Israeli I can but hope that 007 will make it look like an accident… In a more serious note, I just wish the Americans and the rest of the world much luck with this ridiculous president.

אם נתעלם מכל הקשקושים הלא חשובים שמסביב, נוכל להתרכז בנושא מאוד חשוב, והוא ההתיחסות השונה אל המועמדים. מה שמעצבן זה שכשהתיחסו אליו, הכל קראו לו טראמפ, לעולם לא דונלד (הברווז???); אך כשהתיחסו אל גברת קלינטון, היא הוזכרה ברוב הפעמים בשמה הפרטי, מה שמראה על חוסר כבוד, לדעתי. היא אינה הילארי. או שהיא גב' הילארי קלינטון או גב' קלינטון, והיא לא אמורה היתה להקרא בשמה הפרטי, אלא אם כן ידידיה האישיים פונים אליה.

If we'd ignore the unimportant babbling around, we may concentrate on a very important issue, which is the different reference to the candidates. What bothers me is that when referring to him, all called him Trump, never Donald (Duck???); but, when it comes to Mrs. Clinton, she was called very often by her first name, which is very disrespectful in my opinion. She is not Hilary. She is either Mrs. Hilary Clinton or Mrs. Clinton, and she shouldn't be called by her first name, unless you are a personal friend of hers.

רוב הכותרות דיברו על הילארי וטראמפ, לעולם לא הילארי ודונלד! לעתים נדירות דיברה הכותרת על קלינטון לעומת טראמפ. לקרוא לאנשים בשמם הפרטי זה לא רק חוסר כבוד, אלא גם הקטנתם. העובדה המרה היא שלרוב זה נעשה כנגד נשים ופחות כלפי גברים. זה נושא שכולנו צריכים לתת עליו את הדעת. מה אתן חושבות?

Most headlines talked about Hilary and Trump, never Hilary and or against Donald! Very rarely there was a headline saying Clinton against Trump. Calling people by their first name is not only disrespectful, but also belittling them. The bitter fact is that it is done mostly against women, and less to men. It's something we all need to think about deeply. What do you think?

אימפריות נופלות לאט – דן תורן טריו

Empires Fall Slowly – Dan Toren Trio (live recording)

במשפט אחד:

ככה שוקעות אימפריות.

In one sentence:

This is how empires fall.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d בלוגרים אהבו את זה: