השתקפויות של תשוקה Reflections of Passion

Yanni Live at Royal Albert Hall

1996 Performance in London (20 years ago!)

איך הערה מקרית של קריָן מצוין ברדיו פותחת בפנינו עולם שלם של יופי, קסם וחידודין-חידודין של לב הולם.

How a coincidental comment by a radio presenter open to us a whole world of beauty, magic and a pounding heart of goose-bumps.

Yanni – Concert 2006

לפני השבת האחרונה לא ידעתי שהוא קיים. בתחנות הרדיו הישראליות מעדיפים להשמיע מוזיקת פיגולים להמונים במקום איכות. בסדר, אני כבר שומעת את המלעיזים השואלים מהי איכות ומי מחליט? אז קודם כל, ודאי שלא הבהמה המשמשת לנו כשרת התרבות, הפועלת בכל כוחה לדרוס תרבות אמיתית. מי שמחליט זה כל אדם לעצמו. לכל אחד יש טעם משלו, על זה איני מתווכחת. אני מתנגדת לתכתיבים, מה שהוביל אותנו לרדידות הנוכחית בכל השטחים, והתרבות הפכה למרמס תחת תוכניות הריאליטי שאין בהן טיפת מחשבה והמשטיחות את הצורך אותן.

Until last Shabbat I didn't know that he exists. The Israeli radio stations prefer to play drek music for the masses instead of quality. O.K., I can hear the slanders who ask what is quality and who decides? So, first of all, certainly not the vulgar person who is the culture minister (and the sports too), who acts with all her might to crush real culture. Then, who decides? Each person for themselves. Each of us have a taste of our own, I'm not arguing with this. I'm against dictates, which brought us to the current shallowness in all fields, and culture was squashed under the reality shows, which don't have any drop of thinking, and they flatten the people who consume them.

Yanni Live! The Concert Event Full (November 6 2004)

מה זו איכות? מה זו תרבות? זו איכות! זו תרבות! צפיתי מוקסמת מהמוזיקה, מההופעה, מההגשה. אם אין זה עוטף את הצופה בחמימות, ברגשות צפים ואם אין זה גורם לעור להסתמר – מסתמא אין זה טעמו. מבחינתי זה בסדר, אך אני מפקפקת ברגישותו של הלה או הלזו. האנשים בימינו הפכו לנחיל אחיד, חסר טעם ורגש. מעטים מסוגלים להרגיש את היצירה מפעפעת בתוכם ולהתרגש מאיכות. המוזיקה של היום מהי? בליל של צלילים צורמים שאין בהם דבר עם איכות.

What is quality? What is culture? This is quality! This is culture! I watched enchanted by the music, the performance, the presentation. If it doesn't wrap the viewer with warmth, with floating emotions, and if it doesn't make your hair stand on end – apparently it isn't their taste. It's O.K. by me, but I doubt that person's sensitivity. People of our days became an identical swarm, lack of taste and emotion. Few individuals are capable of feeling the creation streams inside them and get exited from quality. What is current music? Just a concoction of grating sounds that don't have anything with quality.

Another great composer

Stamatis Spanoudakis Megaron 2012 Full concert

ממליצה למצוא את הזמן כדי להתרווח ולהנות. אם לא לצפות, אז לפחות להאזין – שוה ביותר!

I strongly recommend that you find the time to lay back and enjoy. If you can't watch, then at least listen – highly worthwhile!

Links:

Yanni Live at El Morro 2012 HD GREAT performance!!!

Yanni Live at the Acropolis Wikipedia

Yanni Concert, Orlando (Feb 13, 2016)

 

 

Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Trackbacks

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: