זהו, החלטת להתנחל פה? So, You Decided to Settle Here?

פגישה ראשונה בשדה First meeting in the field

פגישה ראשונה בשדה First meeting in the field

לא התכוונתי להשאר. בסך הכל היתה זו פגישה ראשונה, בה מחליפות מידע ראשוני, לא שיחת נפש. היא ביקשה יפה, אז נשארתי.

I didn't intend to stay. It wasn't a date, just a first meeting, where you exchange initial information, not a soul talk. She asked nicely, so I stayed.

פעם, נעשתה ההכרות דרך האתר ואז, הסינון הראשוני היה טלפוני. היו שיחות שנמשכו שעות, לפעמים שלוש, לפעמים ארבע, חמש ואפילו יותר, בהן חלקנו זו עם זו את נפשנו. אני נפש פתוחה וחברותית, שלא לדבר על סקרנית להכיר את המועמדת באופן יסודי ככל האפשר. למרות הפתיחות, השיחות הללו לא היו אף פעם סימן שהקשר באמת ימשיך הלאה. פעמים לא מעטות, אחרי שיחות ממושכות כאלה, למרות שהן התקיימו, נוצרה דממת אלחוט. אני ממש לא רודפת אחרי אף אחת, כך שאינני מציקה כדי לבדוק מה קרה. אני מניחה שאנחנו נשים בשלות ויודעות מה טוב לנו. מישהי אמרה לי פעם שזה חסרון, אך ממש לא אכפת לי.

Before, you got flagged at the dating site and then, the first filtering was by the phone. There were talks which lasted hours, sometimes three, four, five, and even more, in which we shared our souls with each other. I'm an open friendly soul, not to mention curious to get to know the candidate as much thoroughly as possible. Despite of the openness, these talks were never a sign that the contact would really go forward. Several times, after such long conversations, and despite they did actually happen, nothing happen – just silence. I'm not going after anybody; therefore, I'm not nagging to find out what happened. I assume that we are mature women and we know what's best for us. Somebody said to me once that this is a disadvantage, but I really don't care.

gday-farmeress

היו מקרים די רבים כאלו, שהמשוחחות עימי נעלמו לבלי שוב. לא ממש אכפת לי, כי מי שמחליטה לא להמשיך עם קשר שנוצר, זכותה. כנראה לא מצאתי חן דרך הטלפון. מה שלא ברור לי, איך זה קורה אחרי שיחות כאלה ממושכות, בהן אנו דוקא מגלות ענין זו בזו. למוזרות הפתרונים. פעמיים פגשתי פנים אל פנים בנסיבות חברתיות את אלה ששוחחתי עימן והן התגלו כמגעילות וברכתי את מזלי הטוב שהן לא התקשרו אלי שוב. אחת לא זכרה את שיחתנו הארוכה או שעשתה את עצמה, בגילנו אי אפשר לדעת, אנחנו נוטות לשכוח דברים רבים. השניה הביעה את צערה על שלא המשיכה את הקשר והציעה לחדשו. סרבתי, כמובן, כי עם כאלה – מי צריכה מטורללות?

There were quite many incidences like that, where those who spoke to me irretrievably vanished. I don't really care, because anybody is entitled not to continue a contact which started if they decided not to do so. Probably, they didn't like me through the phone. What I can't understand is how this happens after such long talks, where we do find interest in each other. The solution lies in the hands of these odd women. Twice, at social circumstances, I met women I chatted with on the phone, and I found that they were disgusting, so I blessed my good luck that they didn’t call me again. One didn’t remember our long chat, or perhaps she pretended; at our age one can't really be sure, we do tend to forget many things. The other expressed her sorrow for not continue with me and suggested to renew it. I refused, naturally, because with such – who needs freaks?

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d בלוגרים אהבו את זה: