גן שעשועים Playground

Air – Playground Love

מצחיק לפגוש בגן השעשועים מישהו איתה דיברת אתמול בסקייפ אחרי שנדברתם להפגש שוב וירטואלית בסוף השבוע, אולי ביום ששי, נראה כבר איך נסתדר עם הזמן וההתחיבויות שלנו ונסתמס כדי לקבוע.

It's a bit funny to meet at the playground somebody you chatted with yesterday on Skype, after you planned to meet again virtually on the weekend, perhaps on Friday, we'll see how we'll manage with our time and obligations, and we'll text each other in order to set a time.

אם להיות כנה, זה גם קצת מביך. אחרי שעתיים של שיחה (קחנה בחשבון שאני יכולה לדבר לנצח ואפילו יותר), נראה היה לי שלא ממש התלהבנו זו מזו; אחרת, לא היינו דוחות ומנסות להפגש מיד.

To be honest, it's a bit awkward too. After two hours of chatting (mind you, I am capable to chat forever and more), it seemed that we were not at all excited from each other; otherwise, we wouldn't postponed and try to meet immediately.

בסקייפ היא נראית אשה נחמדה, בסדר, כזו שאפשר לצאת איתה מדי פעם לסרט או למסעדה ולהחליף דעות על הא ודא כדי לא להיות לבד. ידידה. היא לא הרטיטה לי את הלב ונראה לי שגם אני לא הרטטתי את לבה.

On Skype, she seemed to be a nice woman, OK, somebody I might go out with to a movie or a restaurant, and exchange our views on this and that in order not to be alone. A friend. She didn't trembled my heart, and it seems that I didn't thrilled hers either.

על מה מדברות שתי נשים זרות שאך זה הכירו ולא התכוונו להפגש בקרוב?

What have two women, that met just now and had no intention to meet soon, to talk about?

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d בלוגרים אהבו את זה: