ספר הג'ונגל המחזמר 2017 The Jungle Book the Musical

הקופים ואני The monkeys and me

הקופים ואני   The monkeys and me

הדור שלי גדל על הסרט הקלאסי של דיסני עם השירים המדהימים. קשה לי לדמיין בכל פעם איך אפשר לעבד את הסיפור של רודיארד קיפלינג לגרסא חדשה ולצאת מזה בשלום. מסתבר, שכאשר ישנם כשרונות גדולים – הדבר אפשרי.

My generation grew up on Disney's classic movie with the amazing songs. It is hard for me to imagine every time how Rudyard Kipling's story can be adapted into a new version and get away with it. It turns out that when there are great talents – it is possible.

רק לפני כשנה התוודעתי למחזמר של חנוך רוזן דרך היוטיוב. למרות שקשה לי להתרגל לדברים שונים ממה שהורגלתי אליהם, זה היה נפלא. הנכדים אהבו מיד ובילינו יחדו שעות על גבי שעות בצפיה בו שוב ושוב.

Only about a year ago I found out via YouTube the musical that was directed by Hanoch Rosen. Although it's hard for me to get used to things that are different from what I've been used to, that musical was fantastic. The grandchildren immediately loved and we spent hours together watching it over and over again.

הקופה פולה כינים מראשי The monkey diligently delouses lice from my head

הקופה פולה כינים מראשי בשקדנות   The monkey diligently delouses lice from my head

אחר הצהרים ראינו את העיבוד החדש למחזמר בהיכל התרבות אור עקיבא. אני מכירה כמה היכלי תרבות, וזה אחד המעולים. ניכר כי כשרונות מעולים השקיעו מחשבה רבה בתכנונו, בבנייתו ובגימור. משמח לגלות שאין מזניחים את תחזוקתו השוטפת. הנה, לדוגמא, מה שעושה כיף בעין ומרומם את הלב.

This afternoon we saw the new adaptation of the musical, at the culture centre in Or Akiva. I know a few culture centres, and this is one of the best. It is obvious that great talents invested deep thought in its design, construction and finishing. It's pleasing to discover that its ongoing maintenance is not neglected. Here is an example for what is pleasing to the eye and elevates the heart.

קפה בצותא Coffee together

שיחה: למה מה?   A kind of chat

המחזמר היה כייפי לצפות בו. הנכדים, למרות שהורגלו לגרסא של חנוך רוזן, אהבו גם את זה. אצל ילדים אין חוכמות – מה שטוב מתקבל בברכה.

The musical was fun to watch. The grandchildren, although they were used to Hanoch Rosen's version, liked this too. Children are good judges – when something is good, they like it.

ספר הג'ונגל המחזמר החדש 2017

The Jungle Book the New Musical 2017

סגור להשארת עקבות, אבל ניתן לפרסם תגובה.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

אתר זו עושה שימוש ב-Akismet כדי לסנן תגובות זבל. פרטים נוספים אודות איך המידע מהתגובה שלך יעובד.

%d בלוגרים אהבו את זה: