לב שבור Broken Heart

שרה ווהן – מנגינת הלב השבור

Sarah VaughanBroken Hearted Melody

מאז המקרה ההוא, בו כמעט ואיבדה את עצמה במהלך חמשת השבועות המטלטלים, היא נוהגת במשנה זהירות הן עם עצמה והן עם הזולת. בעיקר כלפי הזולת. לעצמה היא עוד עושה הנחות פה ושם.

Since that incident, in which she had almost lost herself during the shaky five weeks, she was being very careful with herself and with others. Especially towards others. To herself, she is still making discounts here and there.

היה יום רגיל. היא לא חשבה שיקרה בו משהו יוצא דופן. היא יצאה למרכז הקניות הרגיל שלה כמו בכל פעם. היא עלתה על האוטובוס, שילמה, התישבה וחשבה לעצמה שברבע השעה של הנסיעה היא תוכל לקרוא עוד מספר עמודים מהספר הדיגיטלי בו נהגה לקרוא בזמנה הפנוי, בדרך כלל באוטובוס או בתורים.

It was an ordinary day. She did not think anything unusual would happen. She went out to her usual shopping center like every time. She got on the bus, paid, sat down, and thought to herself that in the fifteen minutes of that trip she could read several more pages of the digital book she used to read in her spare time, usually on a bus or in queues.

הבושם העדין של האישה שהתישבה לצדה צד את אפה והיא הרימה את עיניה מן הנייד אליו הן היו דבוקות בענין רב. הספר בו קראה היה מרתק, אך האישה אליה הגניבה מבט, היתה הרבה יותר מעניינת. היא לא יכלה להסיר ממנה את עיניה.

The delicate perfume of the woman sitting next to her caught her nose and she looked up from her cellular to which her eyes were glued. The book she read was fascinating, but the woman to whom she sneaked a glance, was much more interesting. She could not take her eyes off her.

******

מזה מספר שבועות שהיא חשה תעוקה בחזה. היא הלכה להבדק כדי לשלול מחלה כלשהי, בעיקר כזו הקשורה ללב. לא נמצאו כל ממצאים פתולוגיים. הלב שלה תקין, רק שבור.

For several weeks she had felt a tightness in her chest. She did some tests in order to rule out any disease, especially one that could be related to the heart. No pathological findings were found. Her heart is normal, just broken.

Emma Gibbs – How being heartbroken was the best thing to ever happen to me

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d בלוגרים אהבו את זה: