השטויות של העידן החדש The Nonsense of the New Age

Stephanie lucero e Anitta

בתרגול השטויות של העידן החדש מזהירים להיות מדויקים. אני משתדלת כמיטב יכולתי. למה 22 מליון פאונד אינם מונחים עדיין בחשבון הבנק שלי? תהייה, לא?

The New Age nonsense practice warns you to be accurate. I try my best. So, why I don't see 22 million pounds in my bank account yet? It's a wonder, isn’t it?

הבוקר שלי התחיל רגיל: הכנתי את ארוחת הבוקר ולקחתי את המגש אל המרפסת כדי להנות מזיו החמה שכבר עמדה יציב בשמיים. היו לי כמה דברים לסדר אחרי כן ולקראת הצהריים העמדתי סיר מרק ירקות לבישול. אמנם הכל מתלוננים על החום והשרב, אך אני אוהבת מרק בכל מזג אויר, גם בחמסין. זה מזין, זה טעים, זה מלא ויטמינים. אני אוכלת בריא.

My morning started as usual: I made my breakfast and took the tray to the terrace to enjoy the sun's warmth. It already was standing stable in the sky. I had a few things to do after that, and toward noon I put on the stove a pot of vegetable soup to cook. Although all are complaining about the heat and the sweltering weather, but I love soup in all conditions, even in a khamsin. It's nutritious, it's delicious, it's full of vitamins. I eat healthy.

בזמן שהמרק התבשל, עליתי לרשת לבדוק כמה דברים. אין לי מושג למה, אך נתקלתי במדיטציה לזימון נשמה תואמת. נו, אני בגפי, אז תארתי לעצמי שהיקום נזכר בי והחליט שהגיע הזמן שאמצא את הנפש התואמת לי. אני בעד זוגיות, זה נחמד כשהאישה הנכונה נקרית בדרכך. אני מאמינה בנסים ולכן אין לי בעיה לתרגל מדי פעם בתקוה שזה גם יתגשם לי. תקוה זה דבר טוב, נותן טעם לחיים.

While the soup was preparing, I went on the internet to check some things. I have no idea why, but I came across meditation to summon a matching soul. Well, I am alone, so I imagined that the universe remembered me and decided it was time I found the soul that matched me. I'm for parity, it's nice when the right woman comes your way. I believe in miracles, so I have no problem practicing every now and then hoping that she will come to me. One can but hope, right?

נטליה אוסיפובה וקרלוס אקוסטה – ז'יזל

Natalia Osipova and Carlos Acosta – Giselle

הבעיה עם המדיטציות בעברית, היא שכשמדובר בפנייה לאישה – זה תמיד למציאת בן זוג, אף פעם לא בת זוג. בצוק העתים, אני מחליפה זכר בנקבה ולמרות שזה קשה, אני משתדלת להתרכז בעיקר – מגנוט בת זוג. עשרים דקות של תרגול וריכוז וזה נגמר בדיוק כשהייתי צריכה לבדוק את מצב המרק ולהוסיף לו את התבלינים. אני אוהבת תזמון מדויק.

The problem with meditations in Hebrew is that when it comes to addressing a woman, it's always about finding a male partner, never a female partner. In hard times, I change male with female, and although it's hard, I try to concentrate on the main thing – magnetizing a female partner. Twenty minutes of practice and concentration and it was over exactly when I had to check the soup and add the spices. I love precise timing.

Stephanie Lucero & Shirli Calderon

המרק היה מוכן, אך לא הייתי רעבה עדיין. החלטתי לצאת לקניות, מה שאורך לי כשעה. אין כמו הליכה מתונה עם שני סלים כבדים מלאים בכל טוב כדי לעצב את הגוף ולהגביר את התאבון. בצאתי מן הסופר, יצאה מישהי אחרי וקראה לי. זאת אומרת, היא קראה לי "גברת! גברת!" והשם שלי זה שרון, אז לא התיחסתי. משום שהלכתי לאט (הסלים המלאים כל טוב היו כבדים), היא השיגה אותי וטפחה על שכמי. "הי", אמרה כשעצרתי, "שכחת את הכובע שלך על הדלפק."

The soup was ready, but I was not hungry yet. I decided to go shopping, which takes me about an hour. There is nothing like a moderate walk with two heavy baskets full of good to shape the body and increase appetite. When I left the supermarket, someone came out after me and called me. I mean, she called me "Madam! Madam!" and my name is Sharon, so I did not pay attention. Because I walked slowly (the baskets full of good were heavy), she caught me and patted on my shoulder. "Hey," she said when I stopped, "you forgot your hat on the counter."

הנחתי את הסלים על המדרכה ולקחתי את הכובע שלי מידיה. "תודה!" הודיתי לה, "תודה רבה!"

"אין בעד מה", השיבה. "אני מניחה שאת קשורה לכובע שלך. גם אני אוהבת כובעים", חייכה.

I put the baskets on the sidewalk and took my hat from her hands. "Thanks!" I thanked her, "Thank you very much!"

"Don't mention it," she replied. "I guess you're tied up to your hat. I love hats too," she smiled.

תמרה רוחו, קרלוס אקוסטה – רומיאו ויוליה

Tamara Rojo, Carlos AcostaRomeo and Juliet

במשפט אחד:

שעה וחצי לאחר מכן, אחרי שהיא סיפרה לי באריכות את קורות חייה ואני הקשבתי בסבלנות רבה, נפרדנו לשלום. לא החלפנו מספרי טלפון.  בדרכי הביתה, תהיתי למה נפגשנו. לא החלפנו טלפונים. המרק היה טעים, כרגיל.

In one sentence:

An hour and a half later, after she told me at length her life story and I listened with great patience, we said good-bye. We did not change phone numbers. On my way home, I wondered why we had met. The soup was delicious, as usual.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d בלוגרים אהבו את זה: