טלטלה Jolt

הריסה Destruction

הריסה   Destruction

מעולם לא הבנתי למה אנשים מוצאים לנכון לטלטל את זולתם בלי להתחשב בהם. אני סוגרת כאלה ומגרשת אותם מחיי.

I have never understood why people find it necessary to shake others without consideration for them. I close such people and deport them out of my life.

היא חיכתה לי ליד הדלת עת חזרתי מהקניות. התעלמתי ממנה. יש לי את היכולת לא להבחין באלה שאיני רוצה לראות. כל אישה והכשרון המיוחד לה. היא עקבה אחר תנועותי, איך אני מניחה את הסלים הכבדים על המחצלת שעל סף הדלת, מוציאה את המפתח מהתיק ותוקעת אותו במנעול, פותחת את הדלת, נכנסת וסוגרת אותה בפניה, בטרם תוכל לחמוק פנימה אחרי. לא התכוונתי לארח אותה בדירתי.

She was waiting for me at the door when I returned from my shopping. I ignored her. I have the ability not to notice those I do not want to see. Each woman and her special talent. She watched my movements, how I put the heavy baskets on the mat at the doorstep, take the key out of my bag and put it in the lock, open the door, go in and close it in her face, before she can slip in after me. I did not mean to have her in my apartment.

היא היתה החברה הכי טובה שלי במשך שנים. היא היתה זו שבצר לי, הייתי פונה אליה ושופכת בפניה את לבי. היא היתה זו שהיתה מנחמת ומנסה לאחות כאשר מישהי היתה שוברת לי את הלב. אהבתי אותה כחברה, כאחות, אף פעם לא עלה על דעתי שהיא תהיה יותר מזה. לה היתה מחשבה אחרת בראשה המעוות.

She was my best friend for years. She was the one who in times of need, I would turn to her and pour out my heart in front of her. She was the one who consoled and tried to stitch my heart together when somebody broke it. I loved her as a friend, as a sister, it never occurred to me that she would be more than that. She had another thought in her twisted head.

פעם אחת, ישבנו בביתה ותכננו לעשות משהו יחד. רציתי לצלם מקום מסוים ולה היה רכב ורצון להצטרף אלי, כך שהיה נחמד לממש את זה. עודנו מביטות במחשב על הדרך שעלינו לעשות למקום, היא הניחה את ידה על כתפי, מה שהיה טבעי, זו לא היתה הפעם הראשונה. היינו חברות, אחיות. מה שבא אחרי זה, היה טלטלה עזה בשבילי. היא קֵרבה אלי את ראשה ולפני שהבנתי מה קורה – היא נשקה לי על שפתי.

Once, we sat in her house and planned to do something together. I wanted to photograph a certain place and she had a car and the will to join me, so it was nice to make it happen. While looking at the computer for the route we should take to that place, she put her hand on my shoulder, which was natural, it was not the first time. We were friends, sisters. What followed was a great jolt for me. She put her head close to me and before I realized what was happening – she kissed me on my lips.

ישנם רגעים בחיים שאינך יודעת כיצד להגיב מן ההפתעה והטלטלה. אחותי מנשקת אותי? אם זה לא גילוי עריות, אז מה כן? ניתקתי את עצמי ממנה במהירות. "מה את עושה?" לחשתי בקול שבקושי יצא לי מהגרון מרוב כעס. "למה?"

היא הביטה ישירות לתוך עיני ואמרה: "רציתי לראות איך זה להתנשק עם אשה", ענתה בלי לגמגם. "את לסבית, אז מה זה משנה לך? התנשקת עם נשים, לא?"

פעמים מעטות בחיי נשארתי ללא יכולת להשיב לאחרים כגמולם. זו היתה אחת מהן. יצאתי בסערה מביתה ולא חזרתי אליו שוב, סגרתי אותה ולא רציתי לראותה יותר לעולם. מבחינתי, היא עשתה את הלא יעשה, היא חצתה את הקו של האמון שלי בה. איך יכולתי לבטוח בה אחרי מה שעשתה?

There are moments in life that you do not know how to react due to surprise and jolt. My sister kisses me? If that is not incest, then what is? I quickly detached myself from her. "What do you do?" I whispered in a voice I could hardly let out from my throat. I felt so angry. "Why?"

She looked directly into my eyes and said: "I wanted to see how it was to kiss a woman," she replied without stuttering. "You're a lesbian, so what difference does it make to you? You kissed women, didn't you?"

Very few times in my life I have been left without the ability to repay others as they deserve. It was one of them. I stormed out of her house and did not go back there again, I shut her out and never wanted to see her again. As far as I was concerned, she did what she should not do, she crossed the line of my trust in her. How could I trust her after what she had done?

הרס Demolition

הרס   Demolition

במשפט אחד:

מה היא לא עשתה כדי לחזור להיות חברה שלי? אך אי אפשר היה כבר להשיב את הדברים לקדמותם.

In one sentence:

What didn't she do to being my friend again? But things could not be restored to their original state.

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d בלוגרים אהבו את זה: