היו לי ציפיות I Had Expectations

ערב יורד על עוד פגישה לא מוצלחת Evening falls on another unsuccessful date

ערב יורד על עוד פגישה לא מוצלחת   Evening falls on another unsuccessful date

פעם הכרתי מישהי שטענה ש"ציפיות יש רק לכריות". זה היה פעם. ברוכה השמה על שאיננו בקשר יותר. לי תמיד יש ציפיות.

I once knew someone who claimed that "expectations are only for fools". That was a long time ago. Thank the Goddess for not being in touch with her anymore. I always have expectations.

מישהי יצרה איתי קשר באתר ההכרויות בו אני חברה. אני לעולם איני יוצרת קשר משום שאין שם אף אחת לטעמי. יחד עם זאת, אני מתיחסת בנימוס אל מי שיוצרת איתי קשר ואם היא נשמעת נורמלית, אני אפילו מזמינה אותה לשיחה בסקייפ כדי לבחון את שפת הגוף שלה. לא תמיד זה יעיל, אך בדרך כלל זה עוזר לסנן את מי שאינה נראית לי מן ההתחלה. למדתי לסמוך על האינטואיציה שלי בענין הזה.

Someone contacted me on the dating site I am a member of. I never contact others because there is no one there I like. At the same time, I politely treat whoever contacts me and if she sounds normal, I even invite her over to chat on Skype to test her body language. This is not always effective, but it usually helps to filter out those who don't seem right to me from the beginning. I learned to trust my intuition on this matter.

נדברנו להפגש בבית קפה מקומי. היא מעיר סמוכה, אך היתה מוכנה לבוא עד לעיר בה אני מתגוררת. כהרגלי, הגעתי רבע שעה לפני המועד והתישבתי בנחת כדי לקרוא כמה עמודים מהספר  אותו אני קוראת בהמשכים, בזמני המתנה כמו היום. בשביל זה יש לי שתי אפליקציות קריאה בסמרטפון: עברית ואינדיבוק. בבית, יש לי את הקינדל של אמזון בתור אפליקציה על הטאבלט שלי. זה בשביל הספרים שאני קוראת באנגלית. ישבתי בנחת, מתעמקת לי בקריאה.

We agreed to meet at a local café. She is from a nearby town, but was ready to come to the town I live in. As usual, I arrived fifteen minutes ahead of time and sat down leisurely to read a few pages of the book I read when I have time, on waiting times like today. For this I have two reading apps on my smartphone: Ivrit and Indiebook. At home, I have the Amazon Kindle as an app on my tablet. This is for the books I read in English. I sat leisurely, delving into my reading.

מישהי נעמדה ליד שולחני ושאלה: "את שרון?" הרמתי את עיני ולא זיהיתי את השואלת. הנהנתי בלי אומר והרמתי את גבותי לאות תמהון.

"אני עדינה", אמרה, "מאתר ההכרויות."

היא לא יכולה היתה להיות אותה 'עדינה מאתר ההכרויות' איתה שוחחתי פנים אל פנים בסקייפ. אי אפשר להיות שונה כל כך בן-לילה מאיך שנראית אמש בסקייפ, שלא לדבר על מהפך קיצוני כל כך בין להראות סבירה אתמול ואילו היום… "את ממש לא יכולה להיות עדינה", אמרתי. "מה קורה פה, את עובדת עלי?" הבטתי סביב לבדוק היכן מסתתרת אותה עדינה.

Someone stood at my table and asked, "Are you Sharon?" I looked up and did not recognize the questioner. I nodded without saying and raised my eyebrows in a puzzled sign.

"I'm Adina," she said, "from the dating site."

She couldn't be that 'Adina from the dating site' with whom I talked face to face on Skype. She can't be so different overnight from what she looked like on Skype last night, not to mention such an extreme makeover between her reasonable appearance yesterday and whereas today… "You really can't be Adina," I said. "What's going on here, are you fooling me?" I looked around to see where dose that Adina hiding.

"אני יכולה להסביר", אמרה ההיא בקול שקט והתישבה מולי בלי לבקש את רשותי.

כשאני שומעת את המשפט הזה, 'אני יכולה להסביר', אני יודעת שמשהו לא טוב עומד להתרחש. "אוי ואבוי!" קראתי, "קרה משהו לעדינה? אני מקוה שהיא בסדר!" אם באמת קרה לה משהו, זה נראה חמוּר אם שלחה אלי מישהי במקום להתקשר או לסמס. למה זו שיושבת מולי טרחה להגיע במקום לסמס לי? מה השטות הזו?

"לא, מה פתאום!" קראה הלה בחזרה. "אמרתי לך, אני עדינה. אם רק תתני לי להסביר לך, הכל יתבהר."

"I can explain," she said quietly, sitting down in front of me without asking my permission.

When I hear this phrase, 'I can explain', I know something not good d is about to happen. "Oy vey!" I exclaimed, "Did something happen to Adina? I hope she's OK!" If something really happened to her, it seemed serious if she sent someone to me instead of calling or texting. Why is it that person sitting in front of me bothered to come instead of texting me? What is this nonsense?

"Not at all!" She exclaimed back. "I told you, I'm Adina. If you just let me explain to you, everything will become clear."

אני שונאת כשכופים עלי משהו וזה לא נראה טוב. החויתי לה בידי לאות כי תסביר את עצמה. "אני באמת עדינה", פתחה, "אם את רוצה לראות את תעודת הזהות שלי, אני יכולה להראות לך." היא הביטה בי בציפיה לתשובתי. החויתי לה בידי שאין צורך ושתמשיך. היא המשיכה. "אני אחרתי לפגישה שלנו בסקייפ ואז השותפה שלי חשבה שיהיה יעיל אם היא תעלה מולך ותדבר איתך עד שאגיע…"

"את צוחקת עלי?" התפרצתי לדבריה, לא מניחה לה להמשיך. "היא לא יכלה להציג את עצמה ולומר שאת מאחרת וכל מה שאמרת לי עכשו? למה להוליך אותי שולל? מה השטויות הללו?" נראה היה לי שלפני מקרה לא יציב של נפש רעועה. "ומה עם היום? לא יכולת לסמס לי ולהכין אותי שאני הולכת לפגוש מישהו שונה ממי שחשבתי שהיא עדינה? איני מבינה את זה!" קמתי על רגלי כדי ללכת. לא היתה לי כוונה להמשיך עם השטות הזו.

I hate when I'm forced into something and this didn't look good. I gestured to her to explain herself. "I'm really Adina," she began, "if you want to see my ID, I can show it to you." She looked at me expectantly for my answer. I signalled to her that there was no need and that she may continue. She continued. "I was late for our meeting on Skype and then my co-partner thought it would be useful if she came up in front of you and talked to you until I arrived…"

"Are you kidding me?" I burst into her words, not letting her go on. "She couldn't introduce herself and say you're late and everything you told me now? Why mislead me? What is this nonsense?" It seemed to me that before me was an unstable case of a shaky soul. "And what about today? You couldn't text me and prepare me that I'm going to meet someone different from who I thought was Adina? I don't get it!" I got up on my feet to walk away. I had no intention of continuing with this nonsense.

"חכי!" קראה אחרי גבי המתרחק, "חכי!" לא חיכיתי. לא הבטתי לאחור לבדוק אם היא קמה לרדוף אחרי. כשחציתי את הכביש אל המדרכה ממול, ראיתי מזוית עיני שהיא עדיין יושבת במקומה. לא הפריע לי שהמלצרית תבקש ממנה לפרוע את החשבון של מיץ התפוזים ששתיתי בזמן שקראתי וחיכיתי לעדינה.

"Wait!" She called after my distant back, "wait!" I didn't wait. I didn't look back to see if she got up to chase me. As I crossed the road to the sidewalk opposite, I could see she was still sitting there. It didn't bother me that the waitress probably would ask her to pay the bill for the orange juice I drank while reading and waiting for Adina.

במשפט אחד:

היא פנתה אלי באתר ההכרויות, אחר כך דיברנו בסקייפ, היו לי ציפיות, היום נפגשנו. היה רע.

In one sentence:

She contacted me on the dating site, then we talked on Skype, I had expectations, we met today. Was bad.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

טרקבאקים

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

אתר זו עושה שימוש ב-Akismet כדי לסנן תגובות זבל. פרטים נוספים אודות איך המידע מהתגובה שלך יעובד.

%d בלוגרים אהבו את זה: