היא לא קנתה לי פטרוזיליה   She didn't buy me parsley

Tips to Grow 3 Cool Weather Herbs

(Dill, Parsley, Cilantro) Inside or Outside

לפעמים יש לנו את הזכות לראות את הנסים הגלויים שקורים לנו. זה עושה את החיים כיפיים.

Sometimes we have the privilege to see the visible miracles that happen to us. It makes life pleasurable.

בדרך כלל, לפני שהיא יוצאת לקניות, היא שולחת לי מסרון לשאול אם בא לי להצטרף אליה. אם היא עושה את זה בזמן, כלומר – שואלת מבעוד יום – אני יכולה לפנות את הזמן. אני שמחה לבלות איתה, כי זה לא רק הקניות, אלא גם הקפה או ארוחת הצהריים בצותא והשיחות הנחמדות והמעניינות שאנחנו מנהלות. תמיד יש לנו על מה לשוחח.

Usually, before she goes shopping, she texts me to ask if I'd like to join her. If she does it on time, which means – asking a day before – I can make the time. I'm happy to spend time with her, because it's not just the shopping, but also the coffee or lunch together and the nice and interesting conversations we have. We always have something to talk about.

אתמול לא היה לי זמן להצטרף אליה. ביקשתי ממנה לקנות לי פטרוזיליה ושמיר כדי לחסוך לי את הזמן לצאת היום, משום שגם היום צפויה היתה לי עבודה רבה שתכננתי לסיים. כך עד סוף השבוע. את הקניה הגדולה לכל השבוע ערכתי כבר ביום ראשון משום שידעתי שצפוי לי שבוע עמוס וכל רגע היה מתוכנן.

I didn't have time to join her yesterday. I asked her to buy me parsley and dill to save me time to go out today, because today, too, I was expected to have a lot of work that I planned to finish. This is the case until the end of the week. I did the big shopping for the whole week already on Sunday because I knew I was expecting a busy week and every moment was planned.

הפטרוזיליה והשמיר נגמרו לי לפני הזמן. אני אוהבת להוסיף אותם לסלט שאני מכינה לי מדי בוקר ולמרקים שאני מבשלת. בדרך כלל, היתה חבילה מחזיקה לי במשך 5-4 ימים, אך בזמן האחרון משהו לא טוב קורה לעשבים הללו ואני צריכה לזרוק מחצית מהחבילה הן משום שחלק מגיע כשהוא אינו ראוי לאכילה ואני צריכה לזרוק מיד והחלק הנותר פשוט נרקב לפני הזמן. נענע איני קונה כבר מזמן, משום שהתיאשתי לפתוח את החבילות ולגלות שעל ההתחלה עלי להשליך לפח לפחות חצי מהכמות. אני מתכננת לגדל בעצמי בעציץ את העשבים הללו ולא להיות נתונה לחסדי המוכרים.

The parsley and dill ran out before time. I like to add them to the salad I make every morning and the soups I cook. Usually, a bundle would last for 4-5 days, but lately something bad has been happening to these herbs and I have to throw a half of the bundle because a part is not worthy of eating and I have to throw away immediately, and the remaining part just rots ahead of time. Mint I haven't been buying for a long time, because I gave up of open the bundles and find out that at the beginning I had to throw away at least half the amount in the bin. I plan to grow these weeds myself and not be at the mercy of the sellers.

היא סימסה לי אתמול להודיע ששכחה לקנות לי את העשבים והתנצלה. אני יכולה להבין, זה קורה, יש גיל שאם אין רושמים – אין זוכרים וגם אם זה רשום, צריכות גם לזכור להביט ברשימות. היא לא רשמה את העשבים ברשימה שלה (היא, כמוני, מעדיפה לרשום על פתק ולא בטלפון) ושכחה את חילופי המסרונים בינינו בנושא. כשחזרה לביתה, נזכרה שביקשתי ממנה משהו, היא לא זכרה מה ורצתה לשלוח לי מסרון כדי לשאול מה זה היה. כך ראתה את התכתבותנו ומיהרה להתנצל. יש גיל כזה.

She texted me yesterday to let me know that she forgot to buy me the herbs and apologized. I can understand, it happens, there is an age that if you don't write down things – you don't remember and even if it is registered, you should also remember to look at the notes. She didn't list the herbs on her list (she, like me, prefers to write on a note rather than on the phone) and forgot about the exchange of messages between us on the subject. When she returned to her home, she remembered that I had asked her for something, she couldn't remember what and wanted to send me a message to ask what it was. This is how she saw our correspondence and hurried to apologized. There is such an age.

לא היתה לי ברירה, אלא לצאת היום, באחת ההפוגות של הגשם ולקנות את הפטרוזיליה והשמיר שחסרו לי למרק שהתעתדתי להכין. באותה הזדמנות, קניתי כבר דברים נוספים כדי שלא אצטרך לצאת ביום ראשון. צפוי לנו מבול בסוף השבוע הזה וגם בתחילת השבוע הקרוב.

I had no choice but to go out today in one of the rain's pauses, and buy the parsley and dill I lacked for the soup I was going to make. On that occasion, I already bought more stuff so I wouldn't have to go out on Sunday. We expect a flood this weekend and also in the beginning of next week.

"פאטה מורגנה!" קראה מאחורי מישהי בשעה שעשיתי את דרכי לעבר המרכולית הסמוכה לביתי. "זו באמת את! איזה מזל!" הסתובבתי כדי להביט בקוראת ונדהמתי. לא ראיתיה מזה מליון שנה. "היי!" היא קראה שוב, "אין לך מושג כמה שאני מחפשת אותך! לאן נעלמת לי?"

"אני פה, לא נעלמתי לשום מקום. מה קורה?" שאלתי.

"אל תשאלי! נפל עלי פרויקט ענק ויש לי מלא עבודה בשבילך – גם תרגום, גם עריכה, גם הוספת טקסטים. אני מחפשת אותך כבר כמה ימים והתפללתי למצוא אותך."

"מה, אין לך את הטלפון שלי?" שאלתי בתמיהה.

"אל תשאלי!" היא חוזרת על המנטרה שלה. "הטלפון שלי התקלקל. אמנם הצלחתי לשחזר חלק מהמספרים, אך לא את שלך משום-מה והנה, את פה! איזה מזל!"

"Fata Morgana!" Called someone behind me as I was heading to the supermarket near my house. "It's really you! What a luck!" I turned to look at the caller and was amazed. I haven't seen her in a million years. "Hi!" She called again, "You have no idea how much I am looking for you! Where did you disappear to?"

"I'm here, I haven't gone anywhere. What's going on?" I asked.

"Don't ask! A huge project fell on me and I have a lot of work for you – also translation, also editing, and adding texts as well. I've been looking for you for a few days now and I prayed to find you."

"What, you don't have my phone?" I asked, puzzled.

"Don't ask!" She repeats her mantra. "My phone has broken down. Although I did manage to recover some of the numbers, but not yours for some reason and here you are! What a luck!"

The Adventures of Parsley – Dill's TV Set

במשפט אחד:

היא לא קנתה לי פטרוזיליה וגם לא שמיר. היא שכחה. איזה מזל!

In one sentence:

She didn't buy me parsley or dill. She forgot. What a luck!

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

אתר זו עושה שימוש ב-Akismet כדי לסנן תגובות זבל. פרטים נוספים אודות איך המידע מהתגובה שלך יעובד.

%d בלוגרים אהבו את זה: