לשתול אהבה Planting Love

אני משתדלת לא לשנוא וזה שותל בי אהבה I try not to hate and it's planting love in me

אני משתדלת לא לשנוא וזה שותל בי אהבה   I try not to hate and it's planting love in me

אחרי החדשות המדכאות והמעצבנות של הזמן בו אנו חיות, נעים להלך ברחובה של עיר ולהתקל בדברים יפים ומשמחי לב.

After the depressing and annoying news of this time we live at, it's enjoying to walk in the streets of a city and encountering beautiful and joyous things that warms the heart.

הכיתוב המקושט על הקיר אמר: "אני משתדלת לא לשנוא וזה שותל בי אהבה". מעבר לצבעים החיים שמשכו את תשומת לבי, היו אלה המלים בכיתוב שעשו לי כיף בלב והעלו לי חיוך גדול על הפנים. חשבתי על מי שהגתה את זה, הן את הרעיון לקשט כך את הקיר והן את המלים המרנינות. היא צריכה להיות מישהי עם לב טוב ועם כשרון גדול להגות ולבצע את פיסת האמנות הזו. אני מקוה ששילמו לה ביד רחבה תמורת יצירתה.

The ornate inscription on the wall said: "I try not to hate and it's planting love in me". Beyond the vivid colours that caught my attention, these were the words in the caption that made me warm in my heart and put a big smile on my face. I thought of whoever conceived it, both the idea of ​​decorating the wall and the uplifting words. She/he has to be someone with a good heart and a great talent for conceiving and performing this piece of art. I hope they were paid generously for their work.

חשבתי על משמעותן של המלים הללו שכתבה המשוררת הישראלית אסתר ראב. כמה קשה בימינו לא לשנוא אחרים בגלל השיסוי של המנהיגים המנוולים של חלקי העם אלה באלה. הטיפשים קונים את השקרים הללו וגורמים נזקים. במקום להתאחד – אנחנו שונאים זה את זה ללא כל סיבה הגיונית. איני זוכרת את עצמי שונאת מישהי, אם כי אני מתארת לעצמי שזה קרה לי בחיי. בכל זאת, איני מלאכית ומן הסתם גם היו לכך סיבות. היו אנשים שפגעו בי, היו אנשים שהתגרו בגורלם ועשו לי דברים רעים. היקום דאג לכך שהם ישלמו על כך וחסך לי להתיחס אליהם. מבחינתי, הם הפכו לאויר. איני מבזבזת עליהם מחשבות שליליות ו/או רגשות שליליים. אני משתדלת לחיות בטוב ולשתול אהבה סביבי.

I thought about the meaning of those words written by the Israeli poet Esther Raab. How hard it is nowadays not to hate others due to the incitement by our evil leaders the parts of the population against each other. The fools buy these lies and cause damages. Instead of uniting – we hate each other for no logical reason. I don't remember hating anyone, though I guess it happened to me in my life. Still, I am not an angel and probably had reasons for that. There were people who hurt me, others provoked their fate and did bad things to me. The universe made sure they paid for it and spared me to relate to them. For me, they became air. I do not waste negative thoughts and/or feelings on them. I try to live well and plant love around me.

במשפט אחד:

אני משתדלת לא לשנוא וזה שותל בי אהבה.

 

In one sentence:

I try not to hate and it's planting love in me.

 

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

אתר זו עושה שימוש ב-Akismet כדי לסנן תגובות זבל. פרטים נוספים אודות איך המידע מהתגובה שלך יעובד.

%d בלוגרים אהבו את זה: